Volné pracovní místo  Elektroprojektant - Praha

Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–65 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, vyspělou českou firmu působící v oblasti vývoje a výroby zkušebních systémů pro detekci vad materiálu na dílech pro letecký, automobilový, železniční a ropný průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektroprojektant.

Náplň práce:

  • Projekční a konstrukční práce (elektro) pro vlastní zkušební systémy
  • Tvorba technické dokumentace (schémata, manuály)
  • Týmová práce v konstrukčním týmu spolu se strojními konstruktéry, programátory a specialisty na defektoskopii
  • Jednání se zákazníky
  • Jednání s dodavateli
  • Spolupráce s technickými univerzitami
  • Podpora při realizaci zakázky – součinnosti při montáži a zprovoznění
  • Technický dozor při instalaci zařízení u zákazníka
  • Odborná podpora při přípravě nabídek

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ v oboru elektro
  • Zkušenosti z elektroprojekce strojů a zařízení
  • Zájem o vývoj a konstrukce jednoúčelových strojů
  • Zájem učit se novým dovednostem a odborně se rozvíjet
  • Základní uživatelskou znalost některého z eCAD systémů
  • Zkušenost v elektro-projektování alespoň ze studií
  • Přehled v automatizační technice a robotice – výhodou
  • Vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání na HPP u české, středně veliké, mezinárodně uznávané společnosti s perspektivním portfoliem
  • Mzdu odpovídající zkušenostem a schopnostem
  • Částečně flexibilní pracovní dobu
  • Možnost vybrat si náhradní volno v rámci kalendářního roku
  • 5 týdnů dovolené
  • Časem možnost služebních cest (ČR i zahraničí – EU, Asie, …)
  • Plně hrazené jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Hrazený telefon s 5 GB dat; možnost přidat jedno další soukromé číslo pod výhodný firemní tarif (nehrazeno)
  • Příspěvek na důchodové spoření
  • Zaškolení v oblasti defektoskopie a jiná odborná školení dle potřeb
  • Pestrou smysluplnou práci – výroba společensky důležitých produktů zajišťujících např. bezpečnost letecké dopravy apod.
  • Spolupráci na zakázkách pro světově uznávané společnosti
  • Možnost profesního rozvoje
  • Pomoc při zajištění ubytování pro mimopražské pracovníky
  • Dobrou dopravní dostupnost pracoviště (MHD), možnost parkování
  • Kvalitní pracovní zázemí
  • Pravidelné společensko-sportovní akce
  • Nadstandardně přátelské prostředí středně veliké rodinné firmy, lidský přístup vedení
  • Nástup: možný ihned nebo dle domluvy
  • Lokalita pracoviště: Praha – Letňany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Dovolená 5 týdnů
  • Ubytování/příspěvek na ubytování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Firemní akce
  • Zahraniční pracovní cesty

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Příspěvek na ubytování, poskytujeme ubytování.